زنجیر و کرپی الواتور


زنجیر الواتور و کرپی الواتور ساخت شرکت کتن فابریک آلمان به سبب بهره گیری از دانش روز عملیات فورج و عملیات حرارتی و استفاده از متریال مرغوب دارای کیفیت بسیار بالا بوده که باعث شده  این محصولات مقاومت بسایر بالایی در برابر سایش ، کشش و شکست داشته باشند و طول عمر 5 برابری در مقابل زنجیر و کرپی الواتور مشابه داشته باشند و در صنایعی همچون سیمان و معدن که دارای سایش بالا هستند کارکردی طولانی داشته باشند.
یکی از اشتباهات رایج در انتخاب زنجیر الواتور انتخاب زنجیر جرثقیل گرید 80 میباشد. زنجیرهای جرثقیل با توجه به نوع طراحی آنها همانطور که از نام آنها پیداست برای بار بلند کردن استفاده میگردند و در مقابل سایش ، تنش و خستگی بسیار ضعیف میباشند. همچنین زنجیرهای جرثقیل دارای ابعاد متفاوتی با زنجیرهای الواتور میباشند که این خود نیز یکی دیگر از تفاوت های اساسی آنها میباشد. لذا جهت استفاده حتما میبایست از زنجیرهای مناسب الواتور که دارای سختی سطحی 800 HV  با عمق 1 الی 3 میل از جنس فولادهای منگنز دار استفاده کرد. استاندارد های ابعادی این زنجیرهای بطور کل طبق این استانداردها میباشد DIN22252, DIN 764 , DIN 766
لطفا جهت دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک نمایید

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

زنجیر و کرپی الواتور میبایست از مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش برخوردار بوده و همچنین درمقابل کشش نیز مقاومت بسیار خوبی داشته باشد. از جمله مشکلات رایج در الواتورها میتوان به کش آمدگی زنجیر ، سایش بالای دانه های زنجیر و شکست و سایش کرپی نام برد که همگی ناشی از بی کیفیت بودن زنجیر و کرپی میباشد. بطور کل عمر مفید زنجیر و کرپی در صنایع با سایش بالا همچون سیمان بالای چهار سال میباشد. درصورتیکه عمر مفید زنجیر و کرپی های شما کمتر از این مدت میباشد همین حالا از اینجا با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

لیست نظرات

محصولات مرتبط